KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kana-Kata
Muneja

Female
Postituste arv : 190
Registration date : 16/08/2009

PostitaminePealkiri: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   15.09.09 6:00

Minu 2-kuune muskus(emane) ei piuksu nagu teised,vaid teeb prääksuvat häält.Teisest tõust parte mul pole,niiet pole vist võimalik ka mingi ristandumine.Ise on see lind imelikku värvi ka ,teistest hoopis erinev-rind ja kõhualune on sellised käomustrilised,selja pealt on sini-rohelise läikeline must.Aga et ta prääksub,vot see on imelik!
Tagasi üles Go down
rumu
Muneja

Male
Postituste arv : 107
Registration date : 21/03/2008

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   15.09.09 8:12

Näitaksite oma prääksuva "muskuse" pilti, teaksin targutada Very Happy . Emased muskused võivad vahel siiski valjult prääksatada! Nii et mine tea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   16.09.09 1:52

Aga võib olla lööb eelmise põlve veri välja? Mul siin ka igasugu imesid sündinud.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin

Male
Postituste arv : 1070
Registration date : 19/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   16.09.09 2:06

tolplatalu kirjutas:
Aga võib olla lööb eelmise põlve veri välja? Mul siin ka igasugu imesid sündinud.
Kui ikka väljanägemine ka teistsugune ,siis võib vabalt esivanemates asi olla,kuigi vanemad näevad norm. välja.
Tagasi üles Go down
http://kodulinnud.4rumer.com
Kana-Kata
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   16.09.09 17:37

rumu kirjutas:
Näitaksite oma prääksuva "muskuse" pilti, teaksin targutada Very Happy . Emased muskused võivad vahel siiski valjult prääksatada! Nii et mine tea.

Kahjuks ei saa ma praegu küll pilti näidata,sest digikas on tütrega kodust ära ja ega ma ei tea,kas ma oskakski seda pilti siia riputada -pole kunagi proovinud.Aga ehk kunagi õnnestub pildid teha ja näidata,sest kavatsen selle imelinnu kindlasti endale jätta,et näha,mis temast lõpuks saab kui ta täiskasvanud on .
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   24.09.09 21:42

Täna öösel sai siis selle pardikese lugu läbi Sad .Tuhkur murdis sisse ja võttis oma osa,10-st muskusest 6 ja nende seas ka meie "imelind",niiet seda me teada ei saagi,kes temast oleks lõpuks kasvanud.Tuhkur on ikka üks jõle loom,kuigi saan aru,et temagi tahab elada,igatahes olen väga õnnetu ja Evil or Very Mad !
Tagasi üles Go down
kiisu
Muneja

Female
Postituste arv : 221
Registration date : 09/07/2009

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   24.09.09 23:14

Kurb lugu jah.See on ülekohtune kui oled linde kasvatanud ja siis üks elukas tuleb ja nullib su töö ja vaeva.
Tagasi üles Go down
kross
Muneja

Female
Postituste arv : 491
Registration date : 27/03/2008

PostitaminePealkiri: kahju   24.09.09 23:51

Kahju,seda on küll kurb kuulda,peaasi,et see vana sinder uuesti küttima ei tule.
Tagasi üles Go down
sirpe
Noorlind

Male
Postituste arv : 98
Registration date : 16/04/2008

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   16.10.09 23:03

Miks mitte mink, nugis....
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?   Today at 17:53

Tagasi üles Go down

Kas on võimalik,et muskuspart prääksub?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Muskuspart hülgab tibud?
» Muskuspardi haudeaeg.
» Kas võimalik lambi all mune haududa?
» miks muskus mune peidab`?
» Kas muskuspart toidab oma poegi ise?