KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Tibutamine jätkub

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
yllepille
Muneja

Female
Postituste arv : 209
Registration date : 01/04/2009

PostitaminePealkiri: Tibutamine jätkub   13.08.09 10:42

eile kui minu hauduv kana korra õues jalutamas käis käisin vaatasin munad üle et ega keegi pesale roni munema ja noh niisama uudisimu ka et kuidas kas ikka kõik munad alles ja terved ja avastasin et ühel munal väike augukerse kuigi minu arvestuse järgi pidid tibud paar päeva hiljem kooruma
ja ülatus oli täna hommikul 3 tibu koorunud õhtuks oli juba 7 tibu 3 muna veel augukestega
aga kana ise nii uhke ja lahe kui enne kiskus tüli ja nokkis nagu juurde läksin siis nüüd lasi tibusid puutuda ja lausa tuli eest ära näitas tibusid ja siis tagasi tibude peale nii lahe oli kui tegin talle pai siis oli nii rahul olev ja tõstis keha vastu kätt nagu tahaks et teda silitaks
[img][/img][img][/img]
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
Kiti
Muneja

Female
Postituste arv : 1127
Registration date : 09/04/2008

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   13.08.09 20:02

Kanad ikka ka nii erinevate iseloomudega - minu braamad lasid ennast tõsta ja liigutada haudumise ajal küll. Pärast tibude koordumist läks üks braama maru kurjaks ja samas teised kaks on lihtsalt natuke ettevaatlikud, aga toimetada lasevad - muidugi nende lapsi ma parem näppima ei lähe . Ja Sul siis nii hästi, et laseb lausa tibusi puutuda Very Happy Kui suur Sul see kana on, et nii palju mune alla panid?
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
yllepille
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   13.08.09 20:16

täna hommikuks kõik 10 tibu koorunud
kana nagu kana ikka Very Happy ega ma nüüd oska öelda kas suur või väike keskmine selline
munadele kobis ta ise istuma valis ise oma munakuhja ja eks teised käisid esimene teine päev veel temale külje alla munemas
Tagasi üles Go down
õie
Noorlind

Female
Postituste arv : 76
Registration date : 02/06/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   13.08.09 21:26

nii lahe!
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female
Postituste arv : 530
Registration date : 10/04/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   13.08.09 21:41

Minu äntukal oli ka 10 muna all.Neist kõigist tulid tibud ka aga ühe tallus ise vist sabinas ära.ja oli tige ka ikka kui näppima läksid. Puurist eraldi aedikusse trantsportimine oli ka eraldi aktsioon Very Happy
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja

Female
Postituste arv : 443
Registration date : 05/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   13.08.09 23:36

Minul on siiani vist väga vedanud,et ükski kana pole kuri olnud ei haude ajal ega tibudega.Teevad küll raptori häält korra,aga ei löö ega muud moodi raevutse.
Mul 2 kana läksid nüüd alles haudele,puhta sügis ju käes juba varsti.Aga noh,ikkagi vahva ja küllap need tibudki saab suureks kasvatatud.Sügis pidada pikk ja soe tulema cheers
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 0:58

Minul ju kolm muskust istuvad pesal,ei tea kas panna mõni pardimuna alla või ei Sad Õigemini kaks lausa ühel pesal,see siis kokku neli.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 1:09

malvekas kirjutas:
Minul ju kolm muskust istuvad pesal,ei tea kas panna mõni pardimuna alla või ei Sad Õigemini kaks lausa ühel pesal,see siis kokku neli.

Arvan, et mina veel paneksin - siis, kui ema nendega tegeleb ja ka natuke jahedam on, ei tohiks ju hullu midagi olla Smile
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja

Female
Postituste arv : 506
Registration date : 21/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 1:38

Minul ka "tibutamine" jätkub, täiel rindel. Kolm kana haudumas ja väljamaa munad juurde tulemas Laughing
Eelmine talv sai koos lindudega üle elatud ja oleme täitsa elus siiani, mis see teine talv siis ka ära ei ole. Tee juba selge, vähem üllatusi tulemas.
Võibolla peaks ühe kasutatud tolmuimeja juurde muretsema, et kiirkorras oleks kohe teine võtta Wink Polnud vist kohtagi kus poleks saepuru tükki eest leidnud, aga inimene õnneks harjub ruttu ja ega see talv igavesti kesta.
Reklaami ajal sai enne joostud külmiku kallale, kui linnud olid toas jäi isegi reklaamipaus nii pikaks, et pool filmist lendas mööda.
Linnukestega saime ka paremini SINA peale.
Nüüdseks lindudele oma talvekorterid olemas, kui ruumi jääb puudu, eks siis tule mõned jälle oma hõlma alla võtta Very Happy
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
ulaturo
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 9:03

yllepille kirjutas:
täna hommikuks kõik 10 tibu koorunud
kana nagu kana ikka Very Happy ega ma nüüd oska öelda kas suur või väike keskmine selline
munadele kobis ta ise istuma valis ise oma munakuhja ja eks teised käisid esimene teine päev veel temale külje alla munemas

Ei tea, mis see rekord tibude arv on, ühel kanal välja haududa? Mina pole üle 7raatsinud panna korraga.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 9:13

ulaturo kirjutas:

Ei tea, mis see rekord tibude arv on, ühel kanal välja haududa? Mina pole üle 7raatsinud panna korraga.

Minu braama selle aasta rekord oli 12 muna ja 12 tibu Very Happy
Tagasi üles Go down
vares
Tibu

Female
Postituste arv : 40
Registration date : 07/05/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   14.08.09 10:38

Meil karvajalgsel kodukanal oli 13 muna all ja kõigist koorusid ka tibud Very Happy. Vinge kana on ja ainult hauduks, ise alles sai aastaseks.
Tuttaval oli kana lakas salaja haudunud ja alla potsatas 19 tervet tibu Very Happy
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   15.08.09 0:50

Kiti kirjutas:
malvekas kirjutas:

Arvan, et mina veel paneksin - siis, kui ema nendega tegeleb ja ka natuke jahedam on, ei tohiks ju hullu midagi olla Smile

ma paningi eile partidele mune alla. Smile
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 7:28

Mul nüüd jälle üks valge äntukas segaseks läinud,tahab teine haudele jääda.Ei tea,mis neil lindudel küll on,et vastu talve vaja tibusid teha scratch
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja

Female
Postituste arv : 116
Registration date : 26/06/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 7:41

Ei tea jah, miks just vastu talve. Mul terve suvi kanad peesitasid ja puhkasid ja nüüd siis jäi nii valge braama kui ka siidikana hauduma. Kusjuures siidikanal on all 7 valge braama muna ja ainult üks enda oma!!! Braama käis siis paar nädalat ümber siidikana ja nüüd istub juba ise ka 5 päevat lõpuks oma munade peal. Nii nad kõrvuti ühes sahtlis siis hauduvad.
Tagasi üles Go down
kiisu
Muneja

Female
Postituste arv : 221
Registration date : 09/07/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 7:42

Ju siis talve nii pea ei tule.
Tagasi üles Go down
carmo
Tibu

Male
Postituste arv : 39
Registration date : 15/08/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 8:36

Meil ka kana haudel, alla sai pandud 10 muna. Khmm..aga nüüd on 14 muna. Keegi on 4 juurde nuputanud. Shocked Katsusin ka, kõik on ühtlaselt soojad. See on ka meie suurim kana, kes haub nii, et jätsime praegu nii. Lähimatel päevadel peaks juba tibusid loota olema. Kana käib tõesti väga harva pesalt ära. Söötsin teda peo pealt ja andsin tassist juua ka. Wink Full service ikka tulevastele lapsemammadele Laughing
Tagasi üles Go down
Imeloom

Male
Postituste arv : 10
Registration date : 27/07/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 18:23

Meil kahel kanal koorusid paar päeva tagasi tibud ja üks kana istub veel munadel. Eks see imelik on, et nad enne külmade tulekut haududa tahavad...
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.09.09 20:02

No vot nüüd ongi nii,et kas panna mune alla või ei ,sest tibud saaks kuulõpuks siis haudutud scratch Sest muskused läksid mul ka kõik teisele ringile ja neil peaks septembri teisel poolel tibud tulema.
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja

Male
Postituste arv : 210
Registration date : 05/06/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   12.09.09 1:50

ma ei tea kas lasta enda väike kanake hauduma tal olid tibud suve lopus ja nad on mingi 2 kuused aga kas lasta hauduma ta voi mitte
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   12.09.09 8:38

Mina paningi oma äntukale munad alla,las siis haudub.Aga rotiraipel läks munarööv täna aiataha .Nimelt pännas ta ühe muskuse muna ja ei jõudnud seda vist urgu lohistada aga peaaegu poolel munal oli koor ära ja parditibu sees elas,mina panin ta praegu inkusse koos vutimunadega.Viimased peaks homme kooruma hakkama ja prtidel alles nädala pärast .Eks näis ka piilu elab poolikus munas edasi või lõppevad tema elupäevad.
Tagasi üles Go down
mairo-u
Muneja

Male
Postituste arv : 131
Registration date : 03/06/2008

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   12.09.09 21:34

jah tibusi selel aastal jätkub, üle eile tuli kana metsast 15 tibu järgi ja laudas eile 14 tibu on neid ika palju.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.09.09 20:32

Hinge kinni pidades sai oodatud väljamaalt tellitud munade koordumist (Faved ja Maransid)ja nüüd lõpuks on see PIDULIK hetk käes, tibud olemas cheers Pildid nagis.

Rõõm niiiiiiiiiii suur, otsisin endale maranseid kaua. Faverolled, aga vere värskenduseks olemasolevatele.
Nii, et TIBUTAMINE JÄTKUB täiega. bounce

Viimati muutis seda ulaturo (28.09.09 20:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.09.09 20:50

mairo-u kirjutas:
jah tibusi selel aastal jätkub, üle eile tuli kana metsast 15 tibu järgi ja laudas eile 14 tibu on neid ika palju.

no näe teistel viivad rebased või nirgid mis iganes linnud kodu juurest minema aga sinu kanal metsas nii turvaline et haudel seal käis Very Happy
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.09.09 21:09

Minul hetkel veel kanatibusid oodata.
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.09.09 21:22

minul ka tiukur üritab pesale jääda aga ma ei lase vist enam
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.09.09 21:50

Sellel nädalal peaksid nad kooruma mul.Pardipojad ka mul 2 nädalased.
Tagasi üles Go down
sennaH
Muneja

Male
Postituste arv : 198
Registration date : 28/10/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   21.12.09 4:56

eile koorus minu samkompunn inkus 8 munast 7 braama tibu cheers bounce cheers

http://pilt.delfi.ee/picture/8231959/
Tagasi üles Go down
mairo-u
Muneja

Male

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   21.12.09 8:08

yllepille kirjutas:
mairo-u kirjutas:

no näe teistel viivad rebased või nirgid mis iganes linnud kodu juurest minema aga sinu kanal metsas nii turvaline et haudel seal käis Very Happy

õnneks pole meil rebastega probleeme,ja kull käib ka aastas kõigerohkem 2 korda.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female
Postituste arv : 758
Registration date : 24/11/2009

PostitaminePealkiri: Minu esimesed tibud   06.01.10 5:25

Minu esimese katsetus ei läinud just hästi, kuid 3 tibu on mul siiski Razz

http://nagi.ee/photos/Buntik/13799687/

Must on eriti vahva.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   06.01.10 5:59

Lisan veel nats juttu juurde:

19 munast koorus vaid 3 tibu. Halb tulemus oli tingitud liigsest haude temperatuurist. 4 tibu surid 1 päev enne koorumist. Avasin munad ning tulemus oli järgmine: 3 tibul ei olnud enam lootekotti ümber, nad olid täiesti väljaaerenenud. Jäi mulje, et nad lämbusid muna sisse. 1 tibul oli lootekott ümber ja kõhu juures oli suur roheline koogi taoline ollus. See läks katki ja sellest voolas välja roheline vedelik (tegemist ei olenud Shrekiga, kuigi värv oli täpselt selline). Kellel kogemusi, võiks öelda, millega tegu.

4 elusast munast koorus kolm elujõulist tibu ning üks eile õhtul. See on välimuselt alaarenenud ning on äärmiselt nõrk.
Teised tibud:
Esimene tibu on paras maffiooso. Kõige tegusam ja aktiivsem. Teine tibu on suur ja jalad on suht nõrgad, väsib ruttu. Must on lihtsalt Ilu-Eedi. Tundub, et tegemist on kukega.

Korjasin alates eelmisest kolmapäevast uuesti mune. Sain kokku 34 ilusa välimusega konkreetsete kanade mune. Tegin läbivalgustuse, kuid osa pidin sealt välja praakima. Kirjandus pajatab, kui üks rebuväät või mõlemad on purunenud, siis selliseid mune ei tohi haudumiseks kasutada.( Ma juba esitasin selle küsimuse siia foorumisse)
Muidugi võin ma need munad siiski inkusse panna ning märgistada nad kuidagi teisiti, et hiljem näha kas see väide peab paika.

Seega, kui inku timmitud ja temperatuurid niiskused paigas. Panen uue portsu sisse.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   06.01.10 6:32

Eks see kõik katse-eksituse meetodil käibki ja ikka paneksin prooviks sisse ka need nn. välja praagitud munad.

Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   09.01.10 22:03

Üritan selgust saada oma tibukeste soost.
Esimesena sündinul on ainukesena näha hästi arenenud tiivasuled - oma 2cm või rohkemgi pikad. Mustal ja paksukesel on need alles tulemas. Lisaks, must teeb teistsugust häält kui süüa panen. Selline sirrr-sirr häälitsus.Minu vaatluste kohaselt on mul 2 kukke Very Happy Ega ma kurb ei ole. Nad on igati tublid.
Nisuiduõli törts liiga ei ole teinud. Lisaks täissöödale olen neile hakkinud hiinakapsast ja lasknust kohvimasinast kõva saiakontsiku puruks. Taldrik liivaga seisab ka nurgas.Kõik läheb kaubaks. Täissööda graanulid tegin kohvimasinas peenemaks, sest need olid tibukestele liialt suured.
Käitumisest: Esmisena sündinud on kõige asjalikum. Suurema veenõu avastas kui sinna sisse astus. Kahju, et fotokat käepärast polnud. Seisis põlvist saadik minidelma topsis ja jõi vett. Järgmine kord oli juba söögi ettikett selge Very Happy Razz
Must on avastaja. Ta siblib teistest rohkem ning leiab alati midagi, mida teistele pakkuda. Ka selle tähelepaneku põhjal arvan, et tegemist on kukega.
Paksuke on rahu ise. Tänaseks on juba ta oma harkjalad alla saanud. Kuid ikkagi on ta meelistegevus magamine Sleep Ainuke probleem, et pepu kisub kakaseks jääma. Nii, et mammal on kasimisprobleemid Wink
Tagasi üles Go down
Naki
Muneja

Female
Postituste arv : 188
Registration date : 30/03/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   10.01.10 3:56

"Ainuke probleem, et pepu kisub kakaseks jääma. Nii, et mammal on kasimisprobleemid Wink"

Mina ei annaks seda nisuiduõli mõni päev ja vaataks kas tibu seedimine saab korda, kui tibutoit on ees, siis poleks lisa vaja anda, ainult rohelist võiks lisaks olla.
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud2/sets/255531/
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 4:16

Lisasin uued pildid tibudest. Imestan nende suuruse vahet. Koorumise vahe on vaid 12 tundi, kuid kesmisena koorunud (kollane) on kõige pisem. Kas see on normaalne.
Must on nagu sprinter, eriliselt pikakoivaline ja kätte ka end ei anna... pipardab

http://nagi.ee/photos/Buntik/sets/245309/
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 4:21

See must tundub kukeke olevat Smile
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind

Female
Postituste arv : 77
Registration date : 28/12/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 5:29

Minul elu esimene katsetus käimas hetkel - peaksid 9nda veebruari paiku kooruma Razz
Mul kohe tõsine hirm, et ma midagi valesti teen pale Käin koguaeg "vaateaknast" vahtimas ja paanitsen temperatuuri pärast! kaks kraadi sees ja neil väike erinevus Shocked Tõsine ettevõtmine kohe pirat 20 muna on sees mõne tibu loodan ikka saada!! Palju Sul haudetemperatuur oli (ja millise termomeetriga mõõtsid)?

Aga Buntik, Sul on tõesti vahvad tibud!!!!!!! Kass ka kohe huviga jälgib nende tegevust Very Happy
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 5:39

Mul esimene kord oli vaid üks termomeeter, lõpuks 2. Nüüd on digakas + elavhõbe inkus sees. Käin samamoodi ja närveldan, sest elavhõbe näitab norm t, kuid digikas paneb pehmet, kõigub +- 0,5 kraadi. 4 korda on elektrikatkestus ka olnud..., mis mul lõpuks koorub pole õrna aimugi. 1 nädal oli t 37, 9-38,3 vahel. 2 nädal hoidsin 36, 8-37, 4, nüüd 36, 2-36, 7. Need diginäidud.
Elavhõbe on näidanud norm t kogu haude vältel. Minu tibud peaks järgmine kolmapäev kooruma.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja

Female
Postituste arv : 793
Registration date : 15/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 6:00

Ütleksin samuti musta kohta, et kukk mis kukk jah Smile aga selline ilus. Vahvad tibud. See on positiivne, et oled neile tibumänguasju pannud. Peeglid tibudele meeldivad.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
ulaturo
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   20.01.10 6:45

Vahva lugeda teiste esimesi tibutamisi.
Tuleb meelde see suur õhin ja magamatta tunnid:lol: , mul oli õnneks kana-emme.
Nüüd olen kindel, et mind nähes polnud ta sugugi nii õnnelik, kui mina, kes 10 korda päevas piilus mune, kana all.
Armsad tibud, jõudu ja rõõmu nende kasvatamisel sunny
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Tibud tulevad   26.01.10 21:19

Magamata öö on selja taga. Hetkeseis 4 tibu. Tulemas on veel. Smile
Tagasi üles Go down
sennaH
Muneja

Male
Postituste arv : 198
Registration date : 28/10/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   26.01.10 21:22

Palju õnne uute asukate puhul Smile
Tagasi üles Go down
kiisu
Muneja

Female
Postituste arv : 221
Registration date : 09/07/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   26.01.10 21:52

Õnnitlused. Ka minul on selle aasta esimesed tibud koorunud.Tulemuseks on 14 vutti,21 kana ja 4 parditibu.
Tagasi üles Go down
mairo-u
Muneja

Male

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   26.01.10 21:56

palju õnne..oleks kena kui jälle pildid ka tulevad uutst tibudest Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   26.01.10 21:58

Õnnitlused kasvatajatele ja tervist pisikestele sunny
Meil pole tibusid tulemas, kuid selle-eest on talvine tallede sadu täie hooga peal.
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind

Female
Postituste arv : 77
Registration date : 28/12/2009

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   26.01.10 22:03

Nii vahva! Ma rõõmustan koos Sinuga cheers
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.01.10 2:58

ja tibud kooruvad ja kooruvad, lõppu pole näha Razz ja mamma on nii väsinud, kuid õnnelik Cool
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.01.10 6:27

Palju õnne värskele mammale ! cheers
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja

Female

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.01.10 6:52

Esimene tibu on tõeline terrorist. Kiusab kõiki. Nokib nokast, jookseb üle peade kui teised magavad...Ühesõnaga, ei anna asu. Täitsa nõutu. Ilusas mustas sulepallis on sees väike kuradike!
Tagasi üles Go down
Admin
Admin

Male
Postituste arv : 1070
Registration date : 19/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   27.01.10 7:57

Buntik kirjutas:
Esimene tibu on tõeline terrorist. Kiusab kõiki. Nokib nokast, jookseb üle peade kui teised magavad...Ühesõnaga, ei anna asu. Täitsa nõutu. Ilusas mustas sulepallis on sees väike kuradike!
No see on siis erikooli kandidaat,hiljem vangla Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kodulinnud.4rumer.com
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Tibutamine jätkub   

Tagasi üles Go down

Tibutamine jätkub
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tibutamine jätkub