KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Paabulind haige?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Meehaldjas

Female
Postituste arv : 5
Registration date : 05/04/2012

PostitaminePealkiri: Paabulind haige?   03.06.16 20:45

Minu 3 aastane emane paabu ei saa paar nädalat häält teha, teeb liigutust nagu häälitseks, aga välja ei tule midagi. Mõnikord tundub neelamisel ka natuke midagi segab, samas sööb ja joob. Nüüd on väljaheide vedelaks muutunud. Kas mingi mehaaniline obstruktsioon või haigus? Kas tavalise loomaarsti poole tasub üldse pöörduda sellise murega?
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind

Male
Postituste arv : 92
Registration date : 27/05/2013

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   04.06.16 1:18

,,Tavaline,,loomaarst soovitab kirvest või midagi veel hullemat.Loomade kiirabisswe pöörduda-Pole vast mõtet.Seal saad linnuga kohale minnes paremal juhul hullusärgi selga.EEstis on koduloomad ainult koerad ja kassid,nagu ma olen aru saanud.Mina olen abi saanud dr Koppeli ja Dr Joosti käest.Üks asjatab meil Kosel ja minuni jõudnud infi alusel kureerib ka Ernsti paabulinnukasvatust.Joost on samuti Arst kes teab lindudest.Esimene praktiseerib Kosel teine Tallinnas.Viimane on mul nagu loomade perearsti staatuses.Tänud siinkohal talle teele.
Kindlasti on neid arste ka rohkem kuid kogemuste põhjal on juhtivad loomaarstid kogunenud foorumisse Buduaar ja analoogsetesse foorumitesse ja annavad tasuta hinnalisi nõuandeid loomade ja lindude ravi alal.

Siit edasi küsimus:
Miks ei võiks olla meie foorumis Kohta kus võiks vajadusel leida loomaarstide ja lindudega tegelevate arstide kontaktandmeid.Pean silmas just selliseid arste kes tegelevad lindudega-mitte et on kuulnud et linnud on olemas.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin

Male
Postituste arv : 1071
Registration date : 19/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   04.06.16 3:47

Admin
Admin

Male
Postituste arv : 1071
Registration date : 19/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   04.06.16 3:49

Ise olen kohanud ka seda kirve ja supi juttu.Küsisin vastu kas te oma kassi sööte siis võeti veidi tõsisemaks ?

1toomas
Noorlind

Male
Postituste arv : 92
Registration date : 27/05/2013

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   04.06.16 7:16

Küsimus ongi just selles et võtmeküsimuseks on ,,Kana,,. Paljude jaoks on kana kangekaelselt seotud broileri,munakana ja supikanaga.Kui oma kanaga vetarsti juurde läksin siis vaadati seda küll imelikult ja seda nii mõlemal pool olevat letti.Ilmselt mõlemad osapooled kogesid ,et peale Äntukate ja linnuvabriku kanade eksisteerib veel ka teisi.Jah neid loomakliinikuid on palju ja kindlasti leiab neid ka netis surfates kuid iseasi kas on ka sellest kasu.Täitsa kujutan ette Meehaldjast marssimas kuskile loomakliinikusse paabulind kaenlas.Mitte ainult ei kujuta vaid olen ise läbi elanud-kusjuures targemaks ei saanud-kui just ise ei oska diagnoosi panna. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vasya
Tibu

Postituste arv : 47
Registration date : 19/03/2009

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   04.06.16 7:38

Pöördu Rakveres Küti tänava tohtri poole,kindlasti saad abi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Paabulind haige?   

Tagasi üles Go down

Paabulind haige?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paabulind haige?
» Tibu on haige, ei istu ja on eraldi
» Kana haige
» Kana haige
» Paabulindude munemine